Forum 5 rok kognitywistyki UAM Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Świetna książka do nauki informatyki

 
Odpowiedz do tematu    Forum 5 rok kognitywistyki UAM Strona Główna » I rok - semestr zimowy [I] Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Świetna książka do nauki informatyki
Autor Wiadomość
Martuś G.
upierdliwy admin


Dołączył: 07 Paź 2006
Posty: 338
Skąd: przyszło ci to do głowy?

Post Świetna książka do nauki informatyki Odpowiedz z cytatem
Tak więc... Nadszedl czas, aby zacząć myśleć poważnie nad tą naszą kochaną informatyką. Niektórzy (tu lekki uklon w stronę Kuby np. :] ) nie mają większych problemów z opanowaniem cudownych zasad pisania pseudokodów i innych takich. Reszcie (czyli bidnej większości z nas, jak mniemam) pozostaje robienie dobrej miny do zlej gry i uśmiechanie się ze zrozumieniem (nie do końca odzwierciedlającym nasz stan umyslu?), kiedy pani AB tlumaczy nam zawilości struktur logicznych...

A jednak (tu następuje chwila napięcia dla wstrzymania oddechu), gdy w piątek wieczorem pogrążalam się w otchlani wlasnego zdolowanego nieco jestestwa, obżerając się surówkązakupioną w pobliskim monopolowym (tak, to byla surówka... nie co innego)... Tak swoją drogą, to w Poznaniu macie dobre surówki, no... Jak to jest, że we Wrocku nie ma takich dobrych? O_o...
No, ale wracając do tematu... Gdy bylam w trakcie konsumowania wyżej wspomnianej surówki, zagadal do mnie kumpel studiujący infę. I wlaśnie on wrzucil w moje lapki e-book świetnego podręcznika do nauki języka C++.

"Symfonia C++" jest książką napisaną niezwykle przystępnie, zrozumialą nawet dla kompletnych laików. Sklada się z trzech tomów, ale na nasze potrzeby wystarczy tom I. W księgarni wysylkowej wydawnictwa można zakupić pakiet 3 tomów w cenie ok 69zl. Jeśli ktoś bylby zainteresowany, niech kliknie tu.

Dla calej reszty przygotowalam maly prezencik w postaci linka do e-booka. Uprzedzam, że plik jest spakowany w formacie *.rar. Tych, którzy nigdy się z czymś takim nie zetknęli (tutaj bez komentarza) informuję, że pliki archiwum rar można rozpakować np. za pomocą programu winrar, czy poprzez total commander'a.

Plik zostal uploadowany na megarotic.com (nie patrzeć się na mnie... ja go nie uploadowalam), więc możecie mieć problem ze slotami. Dlatego też postaram się jak najszybciej uploadować plik na inny serwer.

W każdym razie,

MAY THE FORCE BE WITH YOU!!! Very Happy

"Symfonia C++" <- megarotic mirror
"Symfonia C++" <- filefront mirror


EDIT: Jak tu milo hikari zauważyla, nie podalam wam hasla do archiwum (baaaaka), ale już naprawiam ten bląd XD.

HASLO: $J(D1#hq@m77x&l#
.

_________________



Adres, login i hasło naszego boxa są dostępne w "przyklejonych" tematach w działach: "Ogłoszenia Starosty" i "Studia".

Ostatnio zmieniony przez Martuś G. dnia Nie Gru 10, 2006 08:18, w całości zmieniany 4 razy
Sob Lis 11, 2006 23:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Sob Lis 11, 2006 23:55
Enola Gay
Aleksandra B. | starościna


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 361

Post obrigada Odpowiedz z cytatem
wielkie dzieki Very Happy

(chociaz ja nie lubie surowek...)
Pon Lis 13, 2006 11:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hikari
Kognik


Dołączył: 07 Paź 2006
Posty: 50
Skąd: Z dalekiej północy

Post Odpowiedz z cytatem

A co z tym? pewnie to ja jestem jakas nieszkolona, Ale dla mnie to stanowi problem

_________________
Pon Lis 13, 2006 13:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martuś G.
upierdliwy admin


Dołączył: 07 Paź 2006
Posty: 338
Skąd: przyszło ci to do głowy?

Post HASLO DO PLIKU Odpowiedz z cytatem
Waaah! Sorry guys XD

Zapomnialam o haśle ^^

Haslo być: $J(D1#hq@m77x&l#

_________________



Adres, login i hasło naszego boxa są dostępne w "przyklejonych" tematach w działach: "Ogłoszenia Starosty" i "Studia".
Wto Lis 14, 2006 09:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hikari
Kognik


Dołączył: 07 Paź 2006
Posty: 50
Skąd: Z dalekiej północy

Post Odpowiedz z cytatem
Dziękuję serdecznie. Wreszcie będę mogła się z tym zapoznaćMam nadzieję, iż stwierdzenie, iż pozycja ta jest odpowiednia nawet dla laików, nie jest "naciągane"

_________________
Wto Lis 14, 2006 17:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martuś G.
upierdliwy admin


Dołączył: 07 Paź 2006
Posty: 338
Skąd: przyszło ci to do głowy?

Post Odpowiedz z cytatem
hikari napisał:
Mam nadzieję, iż stwierdzenie, iż pozycja ta jest odpowiednia nawet dla laików, nie jest "naciągane"


Ja też XD

Żartuję ^^. Ale tak po prawdzie, to taką minimalną mini mini wiedzę trza mieć XD

Ale nie za dużą XD

_________________



Adres, login i hasło naszego boxa są dostępne w "przyklejonych" tematach w działach: "Ogłoszenia Starosty" i "Studia".
Sro Lis 15, 2006 22:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Enola Gay
Aleksandra B. | starościna


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 361

Post c++ dla zainteresowanych(? whateva) Odpowiedz z cytatem
aha i w razie gdyby ktos od razu poszukiwal drugiej czesci epopei pana Grebosza, to jestem w posiadaniu "Pasji C++" a jakze;p

_________________
„Nie będziesz czynił maszyn na obraz i podobieństwo umysłu człowieka."
Pon Lis 20, 2006 17:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Martuś G.
upierdliwy admin


Dołączył: 07 Paź 2006
Posty: 338
Skąd: przyszło ci to do głowy?

Post Odpowiedz z cytatem
Wrzucilam mirror dla Symfoni. Sorki Martuś, że to tak dlugo trwalo XD

_________________



Adres, login i hasło naszego boxa są dostępne w "przyklejonych" tematach w działach: "Ogłoszenia Starosty" i "Studia".
Nie Gru 10, 2006 08:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
eternelle
Former starosta


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 241
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Bosko! Bosko!
Nareszcie nie będę się nudzić do poduszki Wink
Dzieki Martuś <przytul>
jestes kochana... Cool

_________________

Il ne reste que toi...
Nie Gru 10, 2006 15:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Martuś G.
upierdliwy admin


Dołączył: 07 Paź 2006
Posty: 338
Skąd: przyszło ci to do głowy?

Post Odpowiedz z cytatem
eternelle napisał:

Dzieki Martuś <przytul>
jestes kochana... Cool


Czy to znaczy, że kiedyś w moją 'kochaniowatość' wątpiłaś? :>
Nieładnie, nieładnie... ehh... ;P

W każdym razie enjoy.... ale czytanie infy do poduszki, to dla mnie lekka przesada jest XD

_________________



Adres, login i hasło naszego boxa są dostępne w "przyklejonych" tematach w działach: "Ogłoszenia Starosty" i "Studia".
Nie Gru 10, 2006 15:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Nie Gru 10, 2006 15:57
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum 5 rok kognitywistyki UAM Strona Główna » I rok - semestr zimowy [I] Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

5 rok kognitywistyki UAM  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials)