Forum 5 rok kognitywistyki UAM Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
ubezpieczenie

Odpowiedz do tematu    Forum 5 rok kognitywistyki UAM Strona Główna » Laboratorium II - Psychoakustyka Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
ubezpieczenie
Autor Wiadomość
jacko
Kognik

Post ubezpieczenie Odpowiedz z cytatem
mieszkam w USA w NYC jest ciasno i sasiad zachaczył o moj samochod jak przyszedł ubezpieczyciel to tylko zapytał czy nadal lubie sasiada ---dlatego wyjechałem z PL bo chcem zyc w normalnym kraju ,niedługo u was bedzie absurd ze ubezpieczysz mieszkanie od zalania a ci odmowia bo zrobił to sasiad --zenada
strona
12 min. temu
Witam,przez 11 lat płaciłem za żonę ze swego kąta za ubezpieczenie żona miała wypadek odszkodowania nie dostała bo PZU stwierdziło że ja nie jestem stroną w sprawie PZU zażądało sobie wyciąg z banku że były dokonywane wpłaty przez ostatni rok ale jak przez 11 lat brać kasę to ja byłem dobrą stroną
Ktoś
12 min. temu
Sosiada porysoWołem toki zospony byłem że lusterko jego nie widziołem , no i musi seee som tero pimp up wolnoć .
Danka
14 min. temu
NA TEMAT UBEZPIECZYCIELI TO NALEŻY ZŁOŻYĆ SKARGĘ DO STRASBURGA !!!
RZECZNIK FINANSOWY CZY TO FIKCJA CZY TYLKO DODATKOWE WYDAWANIE PIENIĘDZY ABY UTRZYMAĆ TAKIE BIURO!!!FIRMY UBEZPIECZENIOWE KTÓRE DZIAŁAJĄ W POLSCE TYLKO PIORĄ BRUDNE PIENIĄDZE A W KWESTII ODSZKODOWAŃ TO FIKCJA!!! PYTAM JAKA JEST PODSTAWOWA ODPOWIEDZIALNOŚĆ FIRMY UBEZPIECZENIOWEJ,GDY JESZCZE ZMUSZAJĄ NAS DO OPŁATY UBEZPIECZENIA DODATKOWEGO ZA KTÓRE NIE CHCĄ TEZ WYPŁACAĆ ODSZKODOWANIA!!!
OSTRZEGAM PRZED COMPENSA KTÓRA SWOICH PRZEDSTAWICIELI WYSZKOLIŁA W KWESTII WYPŁATY WYSOKICH ŁAPÓWEK DLA ZWIĄZKOWCÓW W CELU PODPISYWANIA NIE KORZYSTNYCH UBEZPIECZEŃ DLA PRACOWNIKÓW!!!
A LUDZIE W FIRMACH,SZPITALACH WIERZĄ ŻE ZWIĄZKOWCY DZIAŁAJĄ ALE ONI DZIAŁAJĄ NA SZKODĘ PRACOWNIKÓW!!
DO KOGO ZGŁASZAĆ TAKIE OSZUSTWA W SPRAWIE WYPŁATY ZA SZKODĘ???? RZECZNIK FINANSOWY DZIAŁA Z FIRMAMI UBEZPIECZENIOWYMI A NIE DLA PETENTÓW.
jukk
15 min. temu
Mieszkam na wsi i znam tu wszystkich - a polowa wsi jest na fejsie. Czy mogę mieć z kimkolwiek ze wsi zdarzenie podlegające wypłacie odszkodowania?
rudiCzy zawieranie umowy ubezpieczeniowej z tym samym agentem nie podpada pod tą logikę ubezpieczeniową? Rynek ubezpieczeniowy w Polsce to wielka jedna pomyłka i złodziejstwo. Jak przy zawieraniu umów i podnoszeniu cen ubezpieczeniowych nikt nikogo nie bada jak będzie realizował podpisaną przez siebie (ubezpieczyciela) umowne. W przypadku gdy dojdzie do szkody. Dlaczego ubezpieczony ma się zastanawiać po szkodzie czy z właściwym ubezpieczycielem zawarł umowne ubezpieczeniową. Czy zawarcie umowy ubezpieczeniowej a późnej szukanie wykrętów i furtek do jej niezrealizowania nie jest oszustwem ubezpieczeniowym dla ubezpieczonego. Kto od kogo powinien się ubezpieczać? Dlaczego realizacja szkody bez kontaktu z sądem nie jest do zrealizowania w tym kraju. Na podstawie Kodeksu Cywilnego. Dlaczego rynkiem ubezpieczeniowym nie interesuje się prokuratura czy Minister sprawiedliwości. Ich działanie zaczyna zahaczać o sfery działań mafii wyłudzającej pieniądze od ubezpieczonych.
kosmos
18 min. temu
4 mld zysku za 2017 jak kwota z tego jest wyłudzona od osób poszkodowanych w wypadkach i kolizjach drogowych.
stary Polak
18 min. temu
Prawo w kraju jest wadliwe. Jeżeli ubezpieczający kieruje wniosek do prokuratury dot.próby wyłudzenia odszkodowania przez ubezpieczonego to ubezpieczony nie może skierować takiego samego wniosku dot, ... Czytaj całość
kipok
23 min. temu
Skoro za nie płacenie oc.są kary,to za nie wypłacenie odszkodowania też powinny być i to z odsetkami.
16 min. temu
Miałem sytuację gdzie była policja na miejscu zdarzenia i też była odmowa odszkodowania. Policja nie była świadkiem zdarzenia . Taka była odpowiedź. Mimo że sprawca się przyznał i dostał mandat.
D.
17 min. temu
Ale ch to ich obchodzi, czy sprawca i poszkodowany się znają. Sprawca i tak poniesie straty przecież na tym, bo wzrośnie mu OC, nie ma nic za darmo! Co za buracki ubezpieczyciel!! Kase to zdziera od razu, a jak przychodzi co do realizacji usługi, za która bierze pieniadze to leci w ch.!!!!! Powinniście podawac do publicznej wiadomości, który to ubezpieczyciel jest taki zapobiegliwy!! Ja to wytropię, będę wiedział kogo omijac szerokim łukiem!!

Wto Kwi 03, 2018 19:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wto Kwi 03, 2018 19:07
jacko
Kognik

Post Odpowiedz z cytatem
Taki oto przypadek. Mój znajomy na autostradzie miał wypadek. Był poszkodowanym. Ubezpieczyciel ocenił, że na skutek zdarzenia auto jest tak zniszczone, że nie nadaje się do naprawy i należy orzec szkodę całkowitą. Trudno się mówi. Ale to nie wszystko. Z racji tego, że znajomy i jego żona mieli szkody na zdrowiu to postanowili przy mojej pomocy uzyskać odszkodowanie z OC sprawy za powstały uszczerbek zdrowotny. Tutaj jednak rozpoczęła się komedia bo firma ubezpieczeniowa odmówiła jakiejkolwiek wypłaty uzasadniając to tym, że w takim zdarzeniu do żadnego uszczerbku dojść nie mogło... Rozumiecie to, z jednej strony sami mówią, że zniszczenie auta było tak poważne, że nie opłaca się go naprawiać, a z drugiej mówią że zbyt małe jednocześnie na odniesienie ran. Na nic zdały się zaświadczenia od lekarza, L4 wystawione na cały miesiąc, czy też informacje z przebytej rehabilitacji. Trzeba by było się z tymi ci.lami sądzić.
rtyui12 min. temuwidzisz jestes jednym z tych naganiaczy od (naciagniec szyji) myslisz ze miliony dostaniesz a tu kupa
123ity14 min. temutrzeba , do pierwszej rozprawy i miękną , obsługa prawna to w większości firmy zewnętrzne i ubezpieczyciel wie ile będzie go to kosztowało , umieją liczyć wierz mi zajmuje się tym od lat , raz w jedną ,raz w drugą stronę
loniceraklimatyzacja ochota ochota montaż klimatyzacji ochota warszawa przeglądy klimatyzacji Warszawa
2 przepychanie rur piastów piastów udrażnianie rur piastów, udrażnianie rur Ursus piastow.lento.pl/przepychanie-rur-piastow-udraznianie-rur,6557478.html
udrażnianie rur raszyn raszyn przepychanie rur Raszyn udrażnianie kanalizacji okęcie, okęcie przepychanie rur okęcie
25 min. temu
no i wlasnie tak dzialaja ubezpieczyciel.Zeby brac kase, to szybko lapy wyciagaja, a pozniej tylko kombinuja zeby nie dac zlamanego grosza. Takie postawienie sprawy oznacza ze co? ze nikt z rodziny ani znajomychnie nie moze uszkodzic mi samochodu niechcacy? to jakis absurd. Dlaczego nie podano nazwy ubezpieczyciela, to napewno nic tam nie ubezpiecze.
Jojo19 min. temuPZU, Link4, Axa, Pro ama, Generali, warta,Hestia, mtu, compensa Allianz, Interrisk
Piotr
25 min. temu
Jak jest podejrzenie wyłudzenia to ubespieczyciel powinien powiadomić prokurature, jak tego nie czyni to jest próba wyłudzenia ze strony ubezpieczyciela skaładek. Sprawa w Sadzie wygarana, tylko niech kazdy petent dodatkowo stara sie wykazać poniesione straty z winy nieuczciwego ubezpieczyciela i sprawa oczywiscie o dodatkowe odszkodowanie z tego powodu.. Stres, nerwy, wizyta u lekarza, to kosztuje...
gucio
26 min. temu
zapiszcie jaka firma ubezpieczeniowa jeży unikać cwaniaków.
Zyzio
28 min. temu
Ale w wykupieniu ubezpieczenia u znajomego z Facebooka ubezpieczyciel problemu już nie widzi?

Wto Kwi 03, 2018 19:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jacko
Kognik

Post Odpowiedz z cytatem
PZU sponsoruje fanaberie PiS, więc nie ma się co dziwić.
kierowca
34 min. temu
To może skończyć z obowiązkowymi ubezpieczeniami, bo po co płacić skoro i tak poszkodowany może mnie podać do sądu bo ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania
Nobody
34 min. temu
Tzn. co? Jakbym sie zderzył z samochodem ojca, brata, siostry, szwagra, czy kochanka żony to też bez wypłaty odszkodowania? To niech to oszuści wpiszą do umnowy ubezpieczeniowej! Jeżeli takiego punktu nie ma w umowie, to ich obfajdanym obowiązkiem jest wypacić odszkodowanie, a w razie wątpliwości dotyczących uczciwości ubezpieczonego, zgłosić to w prokuraturze. Żaden ubezpieczyciel nie ma prawa decydować o wypłacie odszkodowania lub nie w przypadku gdy "zachodzi podejrzenie"! Ubezpieczyciel, to nie jest organ śledczy!
Jarex19 min. temuA czytałeś tą umowę?
RUCUS
34 min. temu
a może trzeba już wykupywać ubezpieczenie od ubezpieczenia ??? żenada !!!!!
max
35 min. temu
ważne! świadek nie może być znajomym z facebooka...
tojaja
35 min. temu
Dlaczego autor artykułu nie podał nazwy firmy ubezpieczeniowej? Przecież jest to autentyczna sytuacja,którą ta firma stworzyła (odmowa pokrycia kosztów kolizji z ubezpieczenia OC).Jeśli w umowie nie było wzmianki,że strony zdarzenia nie mogą się znać to i tak firma ubezpieczeniowa przegra w każdym sądzie.A gdybym przed moim domem uszkodził (np niechcący przetarł) auto żony lub syna to też odmówiliby pokrycia kosztów stronie poszkodowanej? CO TO ZA FIRMA.PODAJCIE DO WIADOMOŚCI PUBLICZNEJ albo nie piszcie więcej takich artykułów bo nie są rzetelne !
39 min. temu
ale ubezpieczycielom nie przeszkadza proponować kagańce z GSM czy podnosić ceny OC/AC.

Wto Kwi 03, 2018 19:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krapsztyl19
Kognik

Post Odpowiedz z cytatem
Szkoda, że ubezpieczenie nie zawsze wszystko pokrywa. Znajomi mieli kiedyś rozwalone ogrodzenie i musieli się sporo nachodzić, żeby wgl udowodnić winę. Nawet wezwali geodetę z Krakowa, żeby udowodnić, że to uszkodzone ogrodzenie jest na ich terenie.
Pią Mar 06, 2020 16:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Mar 06, 2020 16:27
Odpowiedz do tematu    Forum 5 rok kognitywistyki UAM Strona Główna » Laboratorium II - Psychoakustyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: